Свій за свого : хто кришує протиправні дії податківців?

01.04.2019 14:11

Справжній терор від ДФС: податківці відмовляються закривати безпідставно сфальсифіковану ними самими справу проти страхової компанії та шукають усілякі можливості для продовження свавілля. Чому столичні фіскали звертаються за ухвалою на обшук до харківського судді Бондаренка? Дивіться у розслідуванні Христини Кришихи, яке почалося з повідомлення про обшук, який тривав понад 30 годин.

Нагадаємо, всі компетентні судові інстанції столиці прийняли правову позицію страхової компанії, рішення Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби було визнано протиправними та скасовано відповідні податкові повідомлення.

Втім, слідчий Офісу великих платників податків ДФС Антон Замятін знов звернувся до суду, але вже чомусь у Харкові, хоча не мав на це права, адже справа має зовсім іншу територіальну приналежність.

Зазначимо, що підставою для внесення відомостей в ЄРДР послужив акт податкової перевірки, який був скасований адміністративним судом разом з податковими повідомленнями і рішеннями. Тому юристи впевнені: на сьогоднішній день немає жодних законних підстав розслідувати кримінальне провадження, тож рішення судді Бондаренка є цілком протиправним.

Розгадка цього «фокусу» досить проста. Керівником слідства Офісу великих платників податків ДФС наразі є Чіпічадзе Ігор Юзович, який до цього керував слідством ДФС у Харківській області.

І тому, можливо, через свої колишні зв'язки серед суддів Харкова він і забезпечує одержання абсолютно незаконних та злочинних рішень про проведення обшуків через суд, який жодних повноважень до органу розслідування не має.

Ба більше, слідчий, який проводив обшуки – Замятін Антон Валерійович – також має певні зв’язки.

Швидше за все, він є родичем Замятіна Вадима Анатолійовича, який займає високу посаду у ДФС, а саме є заступником начальника Головного оперативного управління. І саме це, як можна припустити, дає йому можливість поводитися так нахабно і залишатися безкарним.

Щоб не бути голослівними, журналісти відправили інформаційні запити до Державної фіскальної служби України, до Ленінського районного суду міста Харкова та окремо в Офіс великих платників податків ДФС – з проханням пояснити усі факти, які викладені у сюжеті. Тож зараз редакція «СтопКору» очікує на відповіді з боку чиновників.

Коментарі