Світова війна близько – РФ розпочинає підготовку

Масштабні військові навчання "Схід-2018" можуть означати, що Росія готується до світової війни.

Таку думку висловив російський журналіст Павло Фельгенгауер у своєму блозі на сайті "Апостроф".

За його словами, офіційно Росія вже щонайменш 5 років готується до початку світової війни, яка має скоро розпочатися. Кількість мобілізованих сил в межах проведення військових навчань складає близько 300 тисяч чоловік і ця цифра свідчить про ймовірну перевірку підготовки можливості мобілізації та постачання для такого великого угрупування.

Головними ворогами журналіст називає Америку та її сателітів, таких як Україна. Російські військові планують атакувати з усіх сторін і будують периметр оборони в усіх напрямках.

У порівнянні з радянськими навчаннями "Захід-1981", коли очікувалось, що світова війна розпочнеться в будь-яку хвилину, ці навчання є ще більш масштабними, адже така кількість людей надто велика для урегулювання будь-якого локального конфлікту.

На думку Фельгенгауера, у наступному році на "Кавказі" буде понад 400 тисяч, а в минулому році на навчаннях "Захід" було задіяно щонайменше 300 тисяч, хоча офіційні дані свідчать про менші цифри. До цього на навчаннях "Кавказ-2016" офіційно було 223 тисячі осіб. Тобто можна спостерігати очевидну тенденцію збільшення кількості мобілізованих сил.

Нагадаємо, що за попередніми даними "Голосу Америки", Росія та Китай планують провести масштабні військові навчання з 11 по 15 вересня. За повідомленням американських посадовців навчання включатимуть симулювання ядерного нападу.

За інформацією китайського оборонного відомства, для участі в навчаннях "Схід-18" Китай надішле до Росії понад 3 200 військових і 900 одиниць військового устаткування, а також 30 літаків.

Варто додати, що в цих навчаннях вперше візьме участь Монголія. Монголія була союзником Радянського Союзу в 1990-х, але останнім часом прагнула розбудувати відносини зі США попри те, що країна географічно розташована між Росією та Китаєм.

Читайте також: "Росія масовано стягує війська до Криму, готують провокації", – Тимчук показав кадри.

Коментарі