Світлину українського фотографа-переселенця названо однією з кращих у 2017 році

Робота фотографа Сергія Ваганова тепер красується у рейтингу з 25 кращих світлин року, що завершується. Українець розповів історію знімка, який прославився на весь світ. 

Впливове видання The Guardian представило рейтинг з топ-25 кращих знімків 2017 року. На них зображено біженців у Бангладеш, пожежу у будівлі Гренфелл, морського коника, який пливе зі сміттям та українського бійця, який тренується в зоні кризової ситуації на Донбасі.

Останнє фото зробив український фотограф-переселенець Сергій Ваганов для агентства EPA. На ньому показано військового, який піднімає мінометний снаряд в імпровізованому спортивному залі під Маріуполем.

"Я зробив цей знімок 16 жовтня. Це офіцер, який виконує вправи з використанням 120-міліметрової міни; на цьому фронті є багато такого імпровізованого спортивного інвентарю", – цитує видання слова українського фотографа.

Ваганов також розповів свою історію. Зокрема про те, що жив у Донецьку до початку війни та те, як проросійські сепаратисти затримали його і запропонували працювати на їхньому медіа-каналі.

"Вони сказали, що якщо я відмовлюсь, то буду змушений копати траншеї без оплати. Я втік до Маріуполя (контрольованого українським урядом), і живу відтоді там. Майже кожен тиждень я йду на фронт. Я працював для місцевої газети в Донецьку і ніколи не очікував, що стану військовим фотографом", – підсумував фотограф.

Відомо, що рейтинг для The Guardian складала редактор Сара Гілберт.

Коментарі