Сутички між активістами та правоохоронцями на Позняках тривають

Початок подій на Лівому березі столиці виглядав як мирний протест проти будівництва біля озера Небреж, проте невдовзі активісти почали демонтувати паркан. Це свавілля намагалися зупинити майже двісті правоохоронців. Та обстановка тільки загострилась.

Згодом у хід пішли фаєри, димові шашки, каміння та сльозогінний газ. Очевидці запевняють, що чули навіть постріли. За інформацією Дмитра Логінова, працівника загону швидкого реагування Червоного Хреста України, було близько 50 звернень від постраждалих і поранених. Двох людей довелося шпиталізувати.

У ході сутички поліція затримала кількох учасників геть не мирного протесту. Однак за кілька годин їх відпустили. Це підтвердила і прес-служба Національної поліції у коментарі на інформаційний запит «СтопКору»: «Після прибуття поліцейських на місце події, агресивно налаштовані учасники акції почали здійснювати протиправні дії, внаслідок чого затримано та доставлено до Дарницького управління поліції 2-х найбільш активних учасників акції. Відомості внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 296 кримінального кодексу України, триває перевірка».

Стежте за подіями разом з нами:

Коментарі