Суперечка навколо будівництва ЖК «Варшавський»: хто стоїть за мітингувальниками?

16.08.2018 16:02

Другий тиждень поспіль напрочуд організовані мітингувальники блокують територію навкруги житлового комплексу «Варшавський» і не пускають техніку на будмайданчик. Цікаво, що інтереси їх відстоює пані Король, відома як екс-поплічниця одіозного проповідника Сандея Аделаджі, яка категорично відмовилась від спілкування з журналістами.

Натомість представники фірми-забудовника одразу погодилися показати дозвільні документи, аби довести, що будівництво – цілком законне.
«Відповідні документи наявні в забудовника, отримано всі погодження і проект забудови погоджено у всіх інстанціях, як того вимагає чинне законодавство, отримано дозвіл на виконання будівельних робіт, відповідно на підставі всіх цих документів здійснюється будівництво», - підкреслив керівник юридичного департаменту «Столиця Груп» Богдан Прокопенко.

Нагадаємо, агрокомбінат Пуща-Водиця віддав частину земельних угідь в оренду під відсотки за умови, що певну кількість квартир отримають безпосередньо співробітники, та чітко визначив, хто має право на квартири – це кияни, які працюють на підприємстві не менше трьох років, і вони житло дійсно отримали.

Досі так і залишається відкритим питання, яку роль в цій історії грають Людмила Король та Володимир Пархонюк, що так бояться відвертої розмови. Та чиї інтереси насправді відстоюють активісти? «СтопКор» буде й надалі слідкувати за розвитком подій. Подробиці ситуації – у відео:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X