Суддю відсторонили за спробу дати хабар Холодницькому

Суддю Кіровського районного суду міста Дніпра Геннадія Підберезного, який намагався дати 300 тисяч доларів хабара керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому, відсторонили від здійснення правосуддя. Про це повідомляє прес-служба Вищої ради правосуддя, передає УНН.

"Вища рада правосуддя... ухвалила клопотання заступника Генерального прокурора Столярчука Юрія Васильовича задовольнити, тимчасово, до 21 листопада 2017 року, відсторонити суддю Кіровського районного суду міста Дніпропетровська Підберезного Геннадія Анатолійовича від здійснення правосуддя у зв'язку з притягненням його до кримінальної відповідальності", – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, 23 вересня Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 5 млн грн. Г.Підберезному за спробу дати хабар у розмірі 300 тис. дол. керівнику САП Н.Холодницькому.

Після внесення застави 4 жовтня Г.Підберезного звільнили з-під варти.

Нагадаємо, Департамент економіки ГПУ з оперативним супроводом СБУ за заявою керівника САП Н.Холодницького про пропонування йому хабара в розмірі 300 тис. дол. затримали "на гарячому" голову Кіровського районного суду міста Дніпро Геннадія Підберезного та суддю цього ж суду Наталію Овчаренко, які намагалися домовитися про закриття справи проти останньої.

Коментарі