Суддю господарського суду Києва можуть посадити на 12 років за хабарництво

Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно судді господарського суду Києва. Про це інформують у прес-службі ГПУ.

До Шевченківського районного суду міста Києва було скеровано обвинувальний акт стосовно судді господарського суду м. Києва та адвокатів за підозрою у вчиненні ними кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 190 (шахрайство), ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Як вдалося встановити слідству, у період з липня до грудня 2014 року суддя за посібництва адвокатів неодноразово одержувала хабарі у сумах: 6 тис. дол. США, 21 тис. дол. США та 45 тис. дол. США, за постановлення рішень суду на користь заявників у кримінальному провадженні.

Санкція інкримінованої статті (ч.4 ст.368 КК України) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Коментарі