Суддя Вищого господарського суду роками живе в незадекларованому розкішному маєтку

Суддя Вищого господарського суду України Олександр Сибіга, за даними офіційної декларації, не має житла, проте мешкає у великому приватному маєтку в Києві, з'ясували журналісти програми "Схеми", спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу "UA:Перший". 

57A2D2F0-E9FA-4774-85E7-C1BA6C0C30A9_w640_r1_s

За даними офіційної декларації, ні у судді, ні у членів його родини немає квартир чи житлових будинків. Суддя запевняє, що не декларує будинок у Києві, в якому живе, бо він не введений в експлуатацію. "Він не введений в експлуатацію. Ми звернулися до інспекції ДБК, здається, у 2012 році, у нас є вхідний штамп, у дружини – вона займається цим питанням, є в неї вхідний штамп про прийняття цих документів. Як тільки будуть видані нам документи... Мабуть, бюрократична тяганина якась", – сказав Сибіга.

96C19998-4DFC-46A2-8D61-B9D663CD74AA_mw1024_s_n

Суддя Вищого господарського суду України Олександр Сибіга

"Якщо це власність моя, то, звичайно, я задекларую. Якщо тільки отримаю правовстановчі документи, звичайно, задекларую все", – додає він.

mayetok_1

Водночас неповнолітня дочка судді ще з 2014 року публікує в соцмережах відео з цього будинку, які редакція не оприлюднює з міркувань приватності.

Дружина судді Сабріна Сибіга працює нотаріусом і щороку декларує чималий дохід, а також офіційно є власницею трьох земельних ділянок і двох нежитлових приміщень. Однак житлових приміщень на неї також не задекларовано.

Днями громадський рух "Чесно" у рамках кампанії "Чесно. Фільтруй суд!" проаналізував інформацію про 309 суддів вищих судів України, розподіливши їх у такі категоріях: "Судді-мільйонери", "Латифундисти", "Безхатченки" і "Судді, що відпускали негідників". Серед "суддів-безхатченків" є і суддя Вищого господарського суду України Олександр Сибіга.

Джерело: Експрес-онлайн

 

 

Коментарі