Суддя Одеського апеляційного адмінсуду Косцова втекла від запитань “СтопКору”

Суддя Одеського апеляційного адміністративного суду Ірина Косцова, яка, за даними «СтопКору», має незадеклароване майно, відмовилась відповідати на запитання журналістів та втекла від знімальної групи проекту. На додачу служителька Феміди пригрозила медійники судовим позовом нібито за наклеп. Про це з будівлі Вищої кваліфікаційної комісії суддів повідомляють журналісти «СтопКору». 

Додамо, що вранці представники проекту звернулись до ВККСУ через суддю Одеського апеляційного адміністративного суду Ірину Косцову, яка має незадеклароване майно. За даними представників проекту, сьогодні суддя проходила співбесіду за результатами дослідження досьє у межах кваліфікаційного оцінювання. Активісти слідкували за процесом у ВККСУ.

«За нашою інформацією, суддя Косцова має житловий будинок під Одесою, мешкає жінка в елітному котеджному містечку. Окрім того, Косцова їздить на Porsche, автівка фактично належить їй, однак зареєстрована на іншу особу. Незадекларовану нерухомість служительки Феміди має перевірити НАЗК. Ми закликаємо членів ВККСУ врахувати цей фактор та до закінчення перевірки агентством зупинити співбесіду судді», – зазначили у «Стоп корупції».

Коментарі