Суддя Госпсуду Києва Сівакова заодно з рейдерами “Каховка Протеїн Агро”? – активісти “СтопКору”

Суддя Господарського суду Києва Вікторія Сівакова пов’язана із серією рейдерських атак на потужне виробництво з переробки сої «Каховка протеїн Агро» на Херсонщині. Про це в ефірі телеканалу Інтер заявили активісти «Стоп корупції».

«Служителька Феміди ще у 2016 році винесла рішення не на користь підприємства. Згодом на виробника почались атаки рейдерів. Чергова спроба захопити товариство відбувалась два тижні тому. Наразі робота «Каховка Протеїн Агро» заблокована. Декларацією одіозної судді за останні три роки зацікавились у НАЗК. Про це йдеться у сюжеті.

"Ми почали перевіряти її декларацію та в ній виявили невідповідність в задекларованому майні – її та її чоловіка. Після цього ми направили звернення 16 липня до НАЗК, щоб її декларацію перевірили. Сьогодні ми дізнались, що 3 серпня НАЗК прийняло рішення перевірити повністю електронну декларацію Сівакової Вікторії Вікторівни та перевірити минулі декларації. Далі ми будемо слідкувати за цією ситуацією. В неї є сумнівні рішення, скажемо так", – зазначив активіст «Стоп корупції» Олександр Омельченко в інтерв’ю.

До слова, рішеннями судді Сівакової у справі «Каховка протеїн Агро» зацікавились у прокуратурі. Там уже відкрили кримінальну справу.

Коментарі