Суд зняв арешт з майна сина Авакова

З елітної нерухомості Олександра Авакова зняли арешт. Таке рішення прийняв Апеляційний суд Києва. Далі справу про рюкзаки сина міністра МВС розглядатиме суд першої інстанції.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 19 грудня, Апеляційний суд Києва прийняв рішення повністю зняти арешт з майна Олександра Авакова, сина голови МВС Арсена Авакова. Мова йде про гаражі, місцях на паркінгах та квартири. До слова, раніше стало відомо, що Аваков-молодший володіє елітною квартирою у столиці вартістю мільйон доларів США та ще однією і Харкові, вартість якої журналістам не озвучили.

"Апеляційну скаргу адвоката задовольнити частково. Постанову суду скасувати. Затвердити нову постанову, якою призначити новий судовий розгляд в суді першої інстанції", – йшлось у рішенні судді.

Суд також призначив новий розгляд у першій інстанції. Як зазначається, повний текст рішення судді буде оголошено 26 грудня. Нагадаємо, Олександра Авакова підозрюють у незаконному збагаченні шляхом продажу Нацгвардії рюкзаків за завищеною ціною. За попередніми даними, його підозрюють у розтраті близько 520 тисяч доларів.

1 листопада цього року Солом'янський районний суд обрав Олександру Авакову запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Крім того, його зобов’язали носити електронний браслет.

Коментарі