Солом'янський районний суд Києва відмовив у задоволенні клопотання захисту про скасування рішення про арешт майна тимчасово відстороненого з посади голови ДФС Романа Насірова.

Про це повідомив прокурор САП Роман Симків, передає УНН.

"Суд залишив в силі попереднє рішення про арешт майна Насірова, тобто відмовив у задоволенні клопотання захисту", – сказав Р.Симків.

Разом з тим, за його словами Спеціалізована антикорупційна прокуратура майже завершила досудове розслідування кримінального провадження щодо Р.Насірова.

"За тиждень-два плануємо завершити досудове розслідування", – уточнив прокурор САП.

Зауважимо, Солом'янський районний суд Києва не задовольнив клопотання захисту про зняття додаткових обов'язків з тимчасово відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Нагадаємо, 30 травня у НАБУ повідомили, що детективи Бюро відмовили відстороненому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову у задоволенні клопотання про дозвіл на виїзд за межі України, а саме на лікування до США.

Р.Насірову 2 березня вручили повідомлення про підозру. Він підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). Солом'янський районний суд Києва обрав Р.Насірову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці з можливістю внесення 100 млн грн застави, яку за нього внесла дружина.

Коментарі