Суд над Януковичем: на допит Порошенка зустрічає Нацгвардія в повній екіпіровці

Сьогодні в Оболонському суді Києва очікується надзвичайно важливе засідання, адже у справі про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича в якості свідка будуть допитувати українського лідера Петра Порошенка. 

Будівля райсуду Києва в Оболонському районі столиці, де вранці 21 лютого відбувається засідання у справі про держзраду колишнього президента України Януковича, взято під посилену охорону – його оточили бійці Нацгвардії в повній екіпіровці, про що пише "Діалог.UA" з посиланням на "Українську правду".

Крім того, біля входу в сам суд, а також на поверсі, де проходить слухання, стоять рамки металошукача.

Як відомо, сьогодні Феміда буде допитувати чинного гаранта Конституції України Петра Порошенка в якості свідка. З цього приводу в суді зібралася велика кількість представників преси. Цілком ймовірно, допит українського лідера почнеться після обіду. Однак до теперішнього часу залишається невідомим той факт, яким саме чином будуть допитувати президента – в режимі онлайн-конференції або ж в будівлі суду.

Також наголошується, в разі якщо Петро Порошенко буде проходити відеодопит, то обвинувальна сторона буде зобов'язана подати клопотання про це, а судді будуть приймати остаточне рішення. У свою чергу, Віталій Сердюк, який є адвокатом Януковича, заявив, що вони опротестують допит глави держави в режимі відеоконференції.

Але, за словами Руслана Кравченка, прокурора, президента будуть допитувати в залі суду.

Нагадаємо, раніше видання повідомляло, що допит Петра Порошенка в суді у справі про державну зраду Віктора Януковича відбудеться 21 лютого 2018 року.

Коментарі