Суд арештував нерухомість екс-глави МВС Захарченка

Печерський районний суд Києва арештував нерухомість колишнього міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка, який підозрюється за ч. 2 ст. 146 ("Незаконне позбавлення волі або викрадення людини"), ч. 2 ст. 365 КК України ("Перевищення влади або службових повноважень").

Про це повідомляє "Главком" з посиланням на ухвалу суду від 26 березня.

Під арештом опинилися житловий будинок загальною площею 440,8 кв. м, квартира площею 160,7 кв. м у Києві на вул. Щорса, 44а, два машиномісця площами 18,4 кв. м і 23,2 кв.м у Києві на вул. Михайла Драгомирова, 12.

Слідчий ГПУ у клопотанні пояснив, що потреба у накладенні арешту виникла через те, що потерпілий у цій справі, особистий помічник нині покійного настоятеля Української православної церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана), митрополит Олександр Драбинко через свого адвоката заявив цивільний позов на суму 8 млн грн. Ці кошти церковнослужитель хоче стягнути з підозрюваних у вигляді завданої моральної шкоди, ідеться у публікації.

Нагадаємо, що за версією слідства, екс-президент Віктор Янукович, екс-міністр МВС Віталій Захарченко та екс-начальник ГУМВС України в Києві Валерій Коряк підозрюються у перевищенні службових повноважень під час незаконного позбавлення волі особистого помічника нині покійного настоятеля Української православної церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана), митрополита Олександра Драбинка, який на той час був особистим секретарем та довіреною особою настоятеля.

Коментарі