Сучасні “Шерлоки Холмси”: за журналісткою “СтопКору” стежать невідомі

Працюють по троє, слідів не замітають, факт стеження не приховують. Такий стиль роботи у молодиків, які слідкують за місцем перебування та маршрутом пересування журналістки «СтопКору» Христини Кришихи. Деталі і відео зі «шпигунами» дівчина виклали на своєму Фейсбуці.

«НеДо!! Шерлоки Холмси працюють не професійно і грубо. Молодики хочуть знати про мене все: в якому готелі я зупинилася, який у мене заїзд на парковку та навіть дозволили собі знімати мене за обідом. При цьому, керівництво ТОВ СП «Нібулон» ситуацію не коментує. Прес-служба підприємства відмовилася зі мною спілкуватися і перестала брати від мене слухавку. Я вже не прошу, а наполягаю! припинити такі дії по відношенню до мене та моєї знімальної групи.

Уже зараз відкрите провадження проти керівництва @Нібулону за 171 статтею ККУ - умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналіста.

Я намагалася вас почути. Далі спілкуємося лише в правовому полі», написала журналістка на своїй сторінці у соцмережі.

Деталі цієї історії, яка більше нагадує бойовик, у матеріалі: Стежили, били, тримали у заручниках: нові деталі нападу на журналістів у Лідіївці

Коментарі