Стрєлков розповів, за чиї гроші Прілєпін замінить на Донбасі Моторолу і Гіві

Новину про призначення письменника Захара Прілєпіна заступником командира батальйону у "ДНР" у Кремлі коментувати не хочуть. Натомість наближений колись до Путіна військовий Ігор Стрєлков-Гіркін охоче пояснив причини нового хобі Прілєпіна. Стрєлков навіть назвав того, хто фінансує таку гру відомого письменника.

Новину повідомляє "Преса України".

У Кремлі відмовились коментувати причетність Прілєпіна до бандформувань в окупованому Донецьку. Зокрема, речник Путіна Дмитро Пєсков відмовився від будь-яких офіційних коментарів, не називаючи конкретних причин.

"Є громадяни Росії, як і громадяни інших країн, які з різних міркувань, за покликом серця, дійсно відправляються в ці невизнані республіки та перебувають там з різних приводів. Це факт, який ми констатуємо, але коментувати я б нічого не хотів", – заявив Пєсков.

Але таку заяву, та й саму новину, представника президента РФ Володимира Путіна попросили прокоментувати Стрєлкова-Гіркіна. Як людина, яка добре розуміється на уставах, особливо тих, які панували й досі панують у "ДНР", Стрєлков чітко зазначив суть поїздки та початку будівництва військової кар'єри самого Прілєпіна. Очевидно, Стрєлков не здивувався такому "призначенню". Навіть натякнув на те, що покійних "медіа героїв Новоросії" треба міняти новими персонажами:

"Відповідаю: на сурковські гроші можна було б і більший батальйон сформувати. Але не в цьому справа. "Майор" Прілєпін явно прагне зайняти вакантне місце "медійного героя", що звільнилося після вбивств "Мотороли" і "Гіві". З тим же самим успіхом, в іншій ситуації, він міг би (помри одночасно Пугачова, Кіркоров, Галкін і Петросян) стати "королем поп-естради". Головне – не в чомусь себе проявити, головне – щоб бути завжди на виду і тусити крутіше. Всіх командирів першої хвилі вбили – чому б не "успадкувати" їх славу напередодні неминучого майбутнього побоїща? І кар'єра забезпечена – півроку на екрані – і точно буде вже полковником, а там... чим Прілєпін гірше телебазіки Басуріна? Думаю, у військовому відношенні він його вже точно перевершує все-таки колись в Чечню їздив..."

Нагадаємо, 13 лютого Прілєпін повідомив про те, що з жовтня минулого року займає посаду заступника командира "батальйону спецпризначення ДНР", сформованого влітку 2016 року.

Коментарі