Стрілецький комплекс “Купол” довів у суді законність оренди об’єктів Міноборони у Броварах

Апеляційний суд Києва підтвердив законність договору оренди на підставі якого спортивно-навчальний стрілецький комплекс «Купол» отримав в оренду об’єкти нерухомості Міноборони у Броварах на Київщині. Про це повідомив керівник та один із засновників «Купола» Олег Рябченко.

«У 2017 році проти нас подали позов представники стрілецького клубу «Сапсан-Спорт» нібито через незаконність договорів оренди, на підставі яких ми отримали у користування об’єкти нерухомості Міноборони на під спортивно-навчальний стрілецький комплекс «Купол». Ми виграли та відстояли свою правоту спочатку у Господарському суді, а сьогодні легальність договорів підтвердив і Апеляційний суд», – розповів Олег Рябченко.

Нагадаємо, на власника стрілецького клубу «Сапсан-Спорт» Юрія Кізька відкрите кримінальне провадження щодо нецільового використання боєприпасів.

Також йому інкримінують завдання збитків Міноборони. Про це журналісти «СтопКору» дізнались у рамках розслідування про захоплення та нецільове використання земель Міноборони з боку керівництва клубу. Подробиці повідомила авторка сюжету Лілія Ткачук.

«Нам вдалося відкопати, що проти власника стрілецького клубу «Сапсан-Спорт» Юрія Кізька відкрите кримінальне провадження щодо нецільового використання боєприпасів. З Військової прокуратури Центрального регіону провадження передали в прокуратуру міста Києва. Ми вже надіслали запити, щоб з’ясувати всі деталі», – розповіла журналістка «СтопКору» та авторка розслідування Лілія Ткачук.

Нагадаємо, у випуску програми журналістських розслідувань «СтопКор» журналісти показали, як учасників АТО, які захищали державу на передовій, а в цивільному житті облаштували спортивно-навчальний стрілецький комплекс «Купол», псевдогерої так звані ветерани звинувачують у рейдерському захопленні землі Міноборони. Ідеться про клуб «Сапсан», який, за даними «СтопКору», незаконно та не за призначенням використовує 13 гектарів території військового містечка у Броварах. Журналісти знайшли «героїв», які зводять наклеп на бійців АТО та підняли досьє одіозних генералів, причетних до сепаратистських акцій. Подробиці у соцмережі виклала авторка розслідування Лілія Ткачук.

«Всі ж знають стрілецький клуб «Сапсан», той, що в Броварах, і вважається олімпійською базою підготовки стрільців? Так  от,  його власник Юрій Кізько під прикриттям ватного генерала Палія, який за президентства Кучми очолював ГУР України, приватизував 1 га землі, яка належить МО. Чувак з 1993 року орендував тут стенди для стрільби. Тільки орендував 60 соток землі, а використовував 13 га і все в нього було чудово.

А тут повернулись легендарні Герої України з АТО Олександр Порхун і Олег Рябченко, вирішили орендувати землі, які нібито вільні й створювати здорову конкуренцію ватникам. Облаштували територію, траншейні доріжки зробили, комунікації підвели, ну все як належить. Але радянським офіцерам ой як це не сподобалось», – написала раніше авторка розслідування Лілія Ткачук у своєму Фейсбуці.

Коментарі