Сторона захисту піщаного браконьєра Чупринського, який напав на журналіста “СтопКору”, намагається розвалити справу у суді

Активісти "Стоп корупції" відвідали чергове засідання у Києво-Святошинському суді у справі про напад на журналіста проекту Павла Янцена з боку піщаного нелегала Ігоря Чупринського. Чоловіка звинувачують за ст. 315 КК України.

"Таке враження, що захист Ігоря Чупринського від безпорадності чіпляється за будь-яку можливість пом'якшити покарання. Захисники почали доводити, що наш колега Павло Янцен в момент побиття був не журналістом, а стажером. Це смішно відносно закону.

Павло надав доказ того, що він на той час був журналістом іншого ЗМІ, а саме інформаційного агентства "Актуальна правда" і суд прийняв цей доказ. У суді заслухали свідків – відеооператора проекту "Стоп корупції" Сергія Наконечного та журналіста Сергія Медяника.

Після цих свідчень та нових доказів захист нападника Чупринського, вочевидь боячись винесення законного вироку, почав завалювати суд клопотаннями про витребування величезної купи документів. Більша частина з них навіть не стосується справи.

Та дивно те, що захист якимось чином дізнався про якісь листи від міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та колишньої очільниці Національної поліції Хатії Деканоідзе та якогось невідомого народного депутата.

Цікаво те, що про ці листи не було відомо органам прокуратури та суду, а Чупринський про них знав. Можливо, дружина сказала, яка, за нашими даними, працює в прокуратурі.

Якщо так, це порушенням таємниці слідства та зловживання службовим повноваженнями.

Чергове засідання призначено на 12 грудня.

"Стоп корупції" доб'ється покарання для злочинця", – зазначили журналісти проекту.

Нагадаємо, відеооператор "СтопКору" Павло Янцен отримав травму голови та носа під час зйомок конфіскації спецтехніки на точці з нелегального видобутку піску в селі Шпитьки Києво-Святошинського району.

Додамо, що тоді за напад на "СтопКор" Чупринському оголосили підозру за ч.2 ст. 345-1 КК України "Погроза або насильство щодо журналіста".

Зловмиснику загрожує до п'яти років за ґратами.

Коментарі