“СтопКору” вдалось повернути техніку, якою незаконно заволоділа охорона ПрАТ “Суха Балка”

Знімальній групі "СтопКору" вдалось повернути дрон, яким місяць тому незаконного заволоділа охорона шахти імені Фрунзе ПРАТ "Суха Балка". Коптер уже везуть з Кривого Рогу до Києва. Надалі журналісти передадуть техніку на експертизу, а потім віддадуть у ремонт. Подробиці у соцмережі повідомила журналістка "СтопКору" Лілія Ткачук.

"Ураааа!!! Арештований дрон уже не арештований! Він офіційно переданий нам! Веземо в Київ. Правда чи літає – поки не відомо. Подальші кроки –  проведення експертизи та, вочевидь, ремонт.

Дякуємо слідчій Покровського відділу поліції Олені за оперативну та якісну роботу! Ну і звісно, начальнику поліції Василю Іщенку, хорошим виявився. Операцією обшуків керував.

На цьому наша історія з Сухою Балкою не закінчується. Попереду –  оголошення підозри працівникам підприємства та суди! Набираємося сил і терпіння!", – написала Лілія Ткачук у своєму Фейсбуці.

Ураааа!!! Арештований дрон уже не арештований! Він офіційно переданий нам! Веземо в Київ. Правда чи літає, поки не...

Posted by Ліля Ткачук on 12. oktoober 2017. a.

Нагадаємо, на початку жовтня у рамках кримінального провадження за статтею 171 ККУ "про перешкоджання журналістській діяльності" кореспондентам "СтопКору" на підприємстві "Суха Балка" поліція провела обшуки та знайшла коптер проекту. Техніку місяць тому під час зйомок розслідування "СтопКору" у Кривому Розі захопила охорона компанії. Про це журналісти "СтопКору" дізнались від колег з місцевих ЗМІ.

"Якщо провину працівників підприємства доведуть, їм світить грошове стягнення, арешт на термін до 6 місяців або обмеження волі до 3 років", – зазначають журналісти з посиланням на правоохоронців.

Додамо, що дроном "СтопКору" охорона шахти імені Фрунзе, що належить ПрАТ "Євраз Суха Балка", незаконно заволоділа місяць тому. Знімальна група проекту проводила повітряні зйомки у рамках розслідування щодо несанкціонованого видобутку надр підприємством. Після вимушеної посадки коптера за територією шахти, охоронці прибрали до рук техніку та під різними приводами відмовлялись її віддавати.

 

Коментарі