“СтопКору” вдалось дізнатись, що відбувається на території скандального будівництва висотки поруч із садибою Терещенків у Києві

Активісти "Стоп корупції" потрапили на територію скандального будівництва на бульварі Тараса Шевченка, 32 поруч із пам'яткою архітектури – садибою Терещенків.

За будівельним парканом представники проекту виявили спецтехніку та замасковані вирви під сваї. Подробиці повідомив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

"Ми отримали інформацію про відновлення будівельних робіт в історичній частині Києва поруч із пам'яткою архітектури – садибою Терещенків. Активісти проекту приїхали на бульвар Тараса Шевченка, 32, марно намагались зустрітись із керівництвом будівельного об'єкта, пізніше нам вдалося потрапити на закриту від очей киян територію та на власні очі побачити, що там відбувається.

На місці ми виявили екскаватор та іншу спецтехніку, окрім того, кілька вирв під сваї, які ретельно замаскували глиною", – розповів журналіст.

Додамо, що в історичній частині Києва на бульварі Тараса Шевченка, 32 відновили скандальне будівництво 17-поверхівки, яке може повністю зруйнувати пам'ятку архітектури – садибу Терещенків, що по сусідству. По маєтку уже пішли тріщини.

Додамо, що будівельні роботи ведуть без відповідних дозволів в охоронній зоні пам'ятки архітектури. Окрім того, у травні 2017 року видані відповідні приписи на заборону здійснювати будь-які роботи та порушене кримінальне провадження.

За даними журналістів, будівництвом поруч із садибою Терещенків займається компанія з оточення народного депутата Зубика – "Інтеграл буд". Ця фірма фігурувала у низці скандалів, пов'язаних із будівництвом у столиці.

Коментарі