“СтопКору” стало відомо про можливе відсторонення від посади керівника поліції у Марганці

Активістам марганецького осередку «Стоп корупції» з інсайдерських джерел стало відомо, що у місті призначили нового тимчасового виконувача обов'язків керівника поліції. Представники проекту припускають, що ймовірне відсторонення від посади очільника правоохоронного відомства Романа Ярового може бути пов'язане із розслідуванням низки справ, у яких поліцейський фігурує. У Марганецькому відділу поліції ситуацію поки ще не коментують. Активісти «Стоп корупції» поділились деталями справи.

«Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» та небайдужі громадяни неодноразово зверталися до керівників Національної поліції всіх рівнів та до міністра МВС А.Б. Авакова стосовно діяльності в м. Марганець керівника поліції Ярового Р.В.

Ми отримували відповіді, що стан діяльності знаходиться на контролі керівництва ГУНП та що незабаром його діяльність, а в деяких справах умисна бездіяльність, стануть приводом заслухати його та вирішити питання притягнення його до відповідальності.

І ось, за негласною інформацією з джерел, що заслуговують на довіру, нам стало відомо, що 8 лютого 2018 р. в місті Марганці з'явився новий виконувач обов'язків начальника Марганецького відділення поліції. Під час наради в ГУНП – за результатом розгляду питань діяльності, які нами були підняті в зверненнях та засобах масової інформації, пану Яровому вказали на вихід!

Ми, звісно, звернулись до керівництва ГУНП в Дніпропетровській області за роз'ясненнями, про що згодом проінформуємо марганчан.

Але підтвердженням цієї інформації може виступити факт раптової хвороби міського голови Жадько О.А. та її вояжу по області до керівників області та керівників правоохоронних органів з «челобітной» – який хороший Рома! Наразі всі Нікопольські фігуранти кримінальних справ та скандалів прикладають усі можливі зусилля, щоб залишити Ярового на посаді, або призначити «свого потрібного», щоб справи і надалі не розслідувались», – розповіли активісти «Стоп корупції» з марганецького осередку проекту.

Коментарі