“СтопКор” з’ясував, чому чиновника часів Януковича Олега Рафальського не люстрували

Колишнього заступника голови Адміністрації президента Віктора Януковича Олега Рафальського не було у реєстрі чиновників часів злочинного режиму, які підпадають під люстрацію.

Про це у ході розслідування дізнався журналіст "СтопКору" Артем Лагутенко, який звернувся до голови ради громадського люстраційного комітету.

"Випадок, коли журналістська допитливість дає ефект. У ході розслідування "Стоп корупції" звернувся до Саша Дрик (Голова ради громадського люстраційного комітету) із питанням про люстрацію держиморди Олега Рафальського (колишній риг, заступник голови адміністрації Януковича і скромний директор інституту при Національній академії наук України).

Виявилось, держиморди в реєстрі не було. І тепер люстраційний комітет не тільки вніс його в перелік, але й з'ясовує, чому держиморду не подали держустанови в реєстр раніше. Координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала звернув увагу на те, а скільки подібних держиморд приховали від люстраційного комітету? І скільки тих, що там вже є, відновлюються у посадах? Цим питанням варто привернути окрему увагу", – зазначив журналіст "СтопКору" та автор розслідування про статки екс-заступника голови АП Януковича Олега Рафальського.

Про розкішне життя "скромного" директора наукової установи дивіться у сюжеті.

"СТОПКОР" З'ЯСУВАВ, ЧОМУ ЧИНОВНИКА ЧАСІВ ЯНУКОВИЧА ОЛЕГА РАФАЛЬСЬКОГО НЕ ЛЮСТРУВАЛИКолишнього заступника голови Адміністрації президента Віктора Януковича Олега Рафальського не було у реєстрі чиновників часів злочинного режиму, які підпадають під люстрацію. Про це у ході розслідування дізнався журналіст "СтопКору" Артем Лагутенко, який звернувся до голови ради громадського люстраційного комітету. "Випадок, коли журналістська допитливість дає ефект. У ході розслідування "Стоп корупції" звернувся до Саша Дрик (Голова ради громадського люстраційного комітету) із питанням про люстрацію держиморди Олега Рафальського (колишній риг, заступник голови адміністрації Януковича і скромний директор інституту при Національній академії наук України). Виявилось, держиморди в реєстрі не було. І тепер люстраційний комітет не тільки вніс його в перелік, але й з'ясовує, чому держиморду не подали держустанови в реєстр раніше.Координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала звернув увагу на те, а скільки подібних держиморд приховали від люстраційного комітету? І скільки тих, що там вже є, відновлюються у посадах? Цим питанням варто привернути окрему увагу", – зазначив журналіст "СтопКору" та автор розслідування про статки екс-заступника голови АП Януковича Олега Рафальського. Про розкішне життя "скромного" директора наукової установи дивіться у сюжеті.

Posted by Стоп корупції on 16. august 2017. a.

 

Коментарі