“СтопКор” звернувся до поліції через крадіжку техніки під час зйомок сюжету про ПАТ “ЄВРАЗ – Суха Балка” на Дніпропетровщині

Знімальна група "СтопКору" звернулася з заявою про крадіжку техніки та перешкоджання професійній журналістській діяльності з боку служби охорони ПАТ "ЄВРАЗ – Суха Балка" у Кривому Розі. Охоронці незаконно заволоділи коптером, який упав під час повітряних зйомок за межами території підприємства.

"Приїхала слідчо-оперативна група. Написали заяву про крадіжку квадрокоптера і перешкоджання професійній журналістській діяльності.  Поліцію на територію не впустили, дрон не віддали. Будь-які свідчення давати відмовилися!  І поліція безсила в таких випадках! Чекаємо відкриття кримінального провадження! Сподіваюсь, поліція надалі спрацює оперативно! Всі відеодокази правоохоронцям надали!", – зазначила журналістка "СтопКору" Лілія Ткачук.

Нагадаємо, охоронці ПАТ "ЄВРАЗ – Суха Балка" захопили техніку "СтопКору". Коптер, яким відеооператор проводив зйомку у повітрі, упав за межами території підприємства. Проте чоловіки підняли техніку і відмовляються повертати знімальній групі проекту. Подробиці з місця подій повідомила журналістка Лілія Ткачук.

"Сюр! Це все, що залишилось від нашого дрона! Його банально сперли охоронці ПрАТ "Суха Балка", яке незаконно видобуває залізну руду на двох шахтах в Кривому Розі.

P.S.  Коптер здійснив екстрену посадку за межами території шахти, його швидше за нас знайшли охоронці та не віддають нам його вже протягом двох годин.

Обіцяли, що приїде "лисий" все порішає. Як я зрозуміла, "лисим" тут називають Гендиректора підприємства Віталія Баша. Звісно, ніхто не приїхав", – написала журналістка "СтопКору" Лілія Ткачук у своєму Фейсбуці.

Знімальна група проекту перебуває у Кривому Розі у рамках редакційного завдання з підготовки сюжету про діяльність ПАТ "ЄВРАЗ Суха Балка".

"За нашими даними, підприємство без дозволу Держгеонадр проводить видобуток руди. Через нелегальні роботи державі уже завдано збитків на 1,3 млрд грн. Порушено два кримінальні провадження. На підприємстві уже були протести  шахтарів. Через низьку оплату праці вони два дні не піднімались з-під землі", – додають журналісти.

Команда проекту готує сенсаційне розслідування щодо власників та керівництва підприємства гірничодобувної галузі.

 

Інші новини

Коментарі