“СтопКор” звернувся до мера Львова Садового через засилля незаконних будівництв у місті

Команда "Стоп корупції" звернулась із колективним зверненням до міського голови Львова Андрія Садового через цілу серію незаконних будівництв у місті. Представники проекту перевірили усі об'єкти, виїздили на місце проведення робіт та зібрали повну доказову базу незаконності будівництв.

Усі деталі стопкорівці виклали у зверненні на ім'я Садового. Підписатись під листом та підтримати ініціативу щодо зупинки нелегальної діяльності пропонують усім львів'янам.

"Будівельники розпочинають забудови без дозвільних документів або отримують дозволи за хабарі.

Через корупцію у відповідальних органах триває неупорядкована забудова у недозволених місцях, руйнуються унікальні обличчя міст.

​Зокрема забудова проводиться на наступних вулицях

- Мечникова, 16

- Чорновола – Замарстинівська

- Шевченка, 60

- Скляна, 15

- Зелена 301

При цьому, жодної інформації про хід будівництва на об'єктах не розміщено, в тому числі відсутні інформаційні стенди із даними замовника, підрядника, проектувальника, реквізитами дозвільних документів.

Невідомо, чи здійснюється авторський та технічний нагляд за можливим будівництвом.

Виникають питання й про проектну документацію щодо об’єктів, в тому числі розділів про опалення, його пожежну безпеку та шляхи евакуації, санітарну безпечність об’єкту, його вплив на навколишнє середовище, а також про наявність необхідної містобудівної документації для його спорудження, у тому числі містобудівних умов та обмежень.

Водночас, у розділі "Реєстр дозвільних документів" сайту Державної архітектурно – будівельної інспекції України жодних відомостей про наявність виданих для виконання робіт за даними адресами декларацій про початок виконання будівельних робіт або дозволів на виконання будівельних робіт, так само як і декларації про готовність об’єктів до експлуатації  чи відповідного сертифікату наші активісти знайти не змогли.

Ба більше, керівниками ДАБІ міста Львова-Цабака, директора департаменту містобудування – Коровайника, керівника управління архітектури Львова – Чаплинського не вчиняються необхідних дій з метою зупинення незаконних забудівель

Жителі Львова вбачають відсутність підтримки інтересів громади, щодо зупинення незаконної забудови міста Львів.

Відповідно до п.п.2,3 ч.1 ст.21 ЗУ "Про громадські об'єднання", для здійснення своєї мети (цілей) громадське об'єднання має право:

- звертатися у порядку, визначеному законом, до органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб з пропозиціями (зауваженнями), заявами (клопотаннями), скаргами;

- одержувати у порядку, визначеному законом, публічну інформацію, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації", зазначають представники "Стоп корупції" у колективному зверненні.

Активісти "Стоп корупції" закликають міського голову Львова взяти ситуацію під особистий контроль, вжити заходів щодо перевірки та всебічного, повного і неупередженого дослідження фактів,  викладених в заяві, вжити заходів в межах свого реагування.

 

Коментарі