“СтопКор” звернувся до ДФС через справу про утиски підприємців з Харкова

Активісти «Стоп корупції» провели акцію протесту під стінами ДФС України через справу про утиски та імовірне перевищення службових повноважень з боку працівників відомства щодо підприємців з Харкова.

«Справа по харківських бізнесменах то закривається, то поновлюється знову. Її не закривають навіть при наявності рішень адміністративних судів та відсутності податкового боргу підозрюваної! Справа була заведена на Ольгу Федорову, рішення суду набрало чинності в вересні 2015. Лейтенант Микита Черевичний розслідує ст. 212, припускає, що вона винна в казну ПДВ – чи то 3,8 млн грн, чи то 1,6 млн грн. Тобто проводяться незаконні дії.

Черевичний до нас не вийшов, замість нього з нами зустрівся начальник Головного слідчого управління ДФС У Сергій Солодченко, але перш ніж він вийшов, нам довелось простояти десь годину. І лише після того, як ми попередили, що акція протесту може з вулиці переміститись у будівлю, до нас звернувся представник прес-служби, аж потім спустився сам Солодченко. Ми йому розповіли в чому справа, після чого він запросив нас за стіл переговорів.

Солодченко нам пообіцяв взяти цю справу під свій контроль та розібратись, чому затягується розгляд. На камеру запевнив, що на погодження в прокуратуру подадуть клопотання про закриття провадження. Ми зі свого боку донесемо до них всі правопорушення і будемо очікувати результатів», – зазначили журналісти «Стоп корупції».

Коментарі