“СтопКор” зустрівся із забудовником ТОВ “Аркада” та жителями масиву Осокорки, які протестують проти будівництва

У головному офісі "Стоп корупції" відбулась зустріч між представниками забудовника ТОВ "Аркада" та ініціативної групи ГО "Екопарк Осокорки" щодо будівництва у районі. Подробиці повідомили активісти "Стоп корупції".

"Представники забудовника та жителі Осокорків змогли поспілкуватись між собою, кожна сторона отримала можливість вислухати пропозиції щодо виходу з конфліктної ситуації, яка склалась у районі з початком будівництва. Окрім того, сторони взяли паузу до зустрічі у Дарницькій РДА, де спеціально для вирішення ситуації навколо будівництва створили робочу групу. Цей час представники забудовника та жителів району використають для підготовки відповідей на усі пропозиції", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, раніше активісти "Стоп корупції" розібрались у суперечці, що виникла між забудовником ТОВ "Аркада" та представниками ГО "Екопарк-Осокорки". Місцеві жителі протестують проти будівництва електропідстанції біля озера по вулиці Колекторній у районі. Активісти наголошують на тому, що забудовник порушує статтю Водного кодексу України, яка забороняє будівництво в межах берегової смуги. Подробиці повідомили активісти "Стоп корупції", які поспілкувались із представниками обох сторін суперечки.

"Місцеві жителі наполягають на тому, щоб територію біля озера взагалі не забудовували, а лише упорядковували та проводили благоустрій. За словами представників ГО "Екопарк Осокорки", люди хочуть бачити на цьому місці зону відпочинку. За їхніми словами, у Генплані до 2020року на цій території не передбачене жодне будівництво. Натомість у ТОВ "Аркада", яке хоче зробити по вулиці Колекторна електропідстанцію, є на руках усі відповідні дозволи.

Коментарі