Активісти "Стоп корупції" з чернівецького осередку проекту спільно з представниками громадських організацій-однодумців провели рейд та зупинили незаконний видобуток піщано-гравійної суміші у регіоні. Подробиці повідомив стопкорівець Валерій Аіріні.

"У ході спільного рейду нам вдалось зупинити нелегальний видобуток піщано-гравійної суміші. У ході перевірки на об'єкті ми виявили екскаватор, який раніше уже затримували та доправляли на штрафмайданчик. Однак тоді через неналежне виконання правоохоронцями своїх професійних обов'язків техніку повернули власникові. Ми сподіваємось, що цього разу суд буде ретельніше вивчати цю справу, перш ніж винести вердикт. За нашими даними, на трактор немає відповідних документів, а технічний паспорт підроблений, у ньому виправлені цифри", – зазначив представник чернівецького осередку "Стоп корупції" Валерій Аіріні.

Нагадаємо, на Буковині суд зняв арешт з трактора, який у своїй діяльності використовували піщані браконьєри. Активісти місцевого осередку "Стоп корупції" викрили незаконний бізнес та самі доправили техніку на штрафмайданчик. Подробиці розповів активіст Валерій Аіріні.

"Нам вдалося поспілкуватися з суддею, який зняв арешт з техніки. Служителя Феміди ми перестріли випадково. За його словами, йому забракло якихось документів від поліції", – розповів активіст.

Нагадаємо, активісти "Стоп корупції" з чернівецького осередку зафіксували техніку, яка навантажувала пісок на березі річки. Стопкорівці зупинили незаконну діяльність, при цьому водій екскаватора зняв держномер та втік з місця злочину. Деталі нагадав активіст Валерій Аіріні.

"Ми прямували до лісу на кордоні, за нашою інформацією, там мала їхати контрабанда. Дорогою ми упіймали екскаватор, який завантажував у КамАЗ пісок. Ми звернули з дороги, вантажівка одразу ж поїхала, а водій екскаватора заглушив двигун, зняв держномер та тікав від нас через річку. Ми викликали на місце поліцію, одразу приїхала слідчо-оперативна група, однак забирати екскаватор не схотіли, мовляв, потрібен експерт. Поки очікували фахівця, ми рушили на кордон", – розповів активіст Валерій Аіріні.

Коли активісти повернулись на місце, щоб доправити машину на штрафмайданчик, з'ясували, що з трактора зняли деталі, необхідні для руху.

"При цьому копи підозріло посміхались і запитували, чи зможу я зрушити трактор. Нам вдалось усе поладнати та як і планували, відвезти машину на штрафмайданчик", – додав активіст "Стоп корупції".

У процесі активісти встановили, що на тракторі також підрізали гідрошланг, який слугує для підйому ковша.

"Я зайшов в управління поліції, викликав усіх на перший поверх, провів моральну прочуханку, пригрозив віддати шланг на експертизу, а потім їх пожалів і ви б бачили задоволені обличчя поліцейських, коли я повернув їм деталь", – розповів Валерій Аіріні.

 

Коментарі