“СтопКор” знайшов співвласницю мисливських угідь останнього феодала часів Януковича Олега Рафальського

Тридцятьма відсотками ТОВ "Трипільський мисливець", яке отримало в оренду на 50 років 49 тисяч гектарів мисливських угідь на Київщині, володіє літня жінка з Житомирщини. Другим співвласником компанії є скандально відомий недолюстрований чиновник часів режиму Януковича Олег Рафальський.

Журналіст "СтопКору" Артем Лагутенко у рамках розслідування навідався до літньої пані та дізнався, у яких умовах живе "бізнес-партнерка" екс-заступника голови АП Януковича.

"Друзі, хочу вас познайомити з Євгенією Ліневич. Це самотня жінка, котрій вже далеко за 70 і з рідних у неї лише дворняга. Живе вона в останньому будинку в селі Забріддя на Житомирщині (назва цілком відповідає враженню про населений пункт). Хоча будинком це важко назвати... Маленька халупка.

Чим пані Ліневич цікава, так це тим, що вона є співвласником (30%) ТОВ "Трипільський мисливець". Це підприємство отримало в оренду на 50 років 49 тис. га мисливських угідь під самісіньким Києвом!

"Наші гроші" ще три роки тому дізналися, що інша частка власності ТОВ "Трипільський мисливець" належить родині феодала Олега Рафальського, колишнього заступника голови адміністрації Президента Януковича. На момент переоформлення головою Обухівської РДА (частина угідь на території саме цього району) був брат феодала Рафальського.

Примітним є те, що за кілька вулиць від самотньої Євгенії Ліневич в тому ж селі Забріддя проживає мама Олега Рафальського. Феодал-жлоб навіть не спробував побудувати кращі будинки ні бабці Євгенії, ні своїй матері.

Значно більше цікавого про сучасного феодала минулої епохи ви дізнаєтеся згодом у програмі "Стоп корупції", – анонсував журналіст "СтопКору" Артем Лагутенко у своєму Фейсбуці.

https://www.facebook.com/arey.nobody/posts/1732437560122025

Нагадаємо, у вересні "СтопКор" показав, як живеться останньому феодалу режиму Януковича. Журналісти "СтопКору" дізнались, як люстрований заступник голови АП президента-утікача Олег Рафальський уже три роки очолює інститут політичних і етнонаціональних досліджень НАН України. Директор наукового інституту декларує надприбутки, а працівники не можуть пояснити, чим займається установа.

У власності родини Рафальських – елітні квартири у столиці та під Києвом, мисливські угіддя на 50 тисяч гектарів за містом, десять земельних ділянок у Київській області та майже сто на Кіровоградщині. "СтопКор" дізнався про джерела збагачення родини і покаже вражаючі схеми бізнесу сім'ї недолюстрованого посадовця часів Януковича.

 

Інші новини

Коментарі