Координатор “СтопКору” Роман Бочкала зустрівся з Генпрокурором

Активісти «Стоп корупції» спільно з Генеральним прокурором України Юрієм Луценком та новим прокурором Київської області обговорили план боротьби з корупцією в регіоні. «Гарячі точки» на мапі регіону обговорили під час зустрічі за участю групи народних депутатів. Подробиці на своїй сторінці у Фейсбуці виклав координатор «СтопКору» Роман Бочкала.

«Затвердили план боротьби з корупцією на Київщині. Тегові слова під час розмови: Ірпінь, Буча, Ворзель, Вишгород. Чекаємо активних дій від нового прокурора Київської області Максима Киричука. Кредит довіри Генерального прокурора він отримав. Повний вперед. Далі буде», – написав антикорупціонер Роман Бочкала у Фейсбуці.

Нагадаємо, днями координатор «Стоп корупції» Роман Бочкала та керівник броварського осередку проекту Роман Сімутін подарували фірмову футболку проекту новому прокурору Київської області Максиму Киричуку. Під час знайомства активісти домовились про співпрацю у сфері незаконного видобутку піску, вирубки лісів, непрозорих тендерів у столичному регіоні.

«Знайомтесь, Максим Киричук – новий прокурор Київської області. До цього очолював прокуратуру Волинської області. Київщину добре знає. Працював тут в період 2011-2014 рр. Незаконний видобуток піску, вирубка лісів, непрозорі тендерні закупівлі, «Ірпінське Чикаго»... і т. д. Роман Сімутин розповів про проблематику Броварів. І, здається, був почутим. Максим Юрійович обіцяє плідно працювати. Зацікавлений в інформації, якою володіють журналісти, громадські активісти. Щодо корупційних справ. Домовились, що наступного разу зайду з детальною аналітикою, якою володіє ГО «Стоп корупції». А поки подарував нашу фірмову футболку. Минулий прокурор області Дмитро Чібісов ініціював багато резонансних кримінальних проваджень. Дуже сподіваємось, що новому керівнику вдасться довести їх до судових рішень. Ми всі цього чекаємо», – написав координатор «Стоп корупції» Роман Бочкала у своєму Фейсбуці.

Додамо, що за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні команда ГО «Стоп корупції» розпочала пілотний проект з виявлення корупційної складової у сфері регіональних державних закупівель. Першим «піддослідним» стало місто Бровари. У березні 2018 року у місті запрацював осередок «СтопКору» на чолі із Романом Сімутіним.

Коментарі