“СтопКор” застукав піщаних нелегалів з Трипілля на Київщині на гарячому

Активісти "Стоп корупції" у ході громадського моніторингу зафіксували незаконні роботи з видобутку надр у Трипіллі на Київщині. Раніше представники проекту уже ловили зловмисників на гарячому та звертались до правоохоронців з вимогою зупинити незаконний бізнес.

"Ми приїхали на точку незаконного видобутку піску у селищі Трипілля, на місці працював кран, були відкриті ворота і на території стояв трактор.

Ми зачекали, коли на завантаження приїхала вантажівка, зафіксували факт злочинної діяльності браконьєрів, викликали поліцію та слідчо-оперативну групу", – розповіли активісти "Стоп корупції" з місця подій.

Нагадаємо, днями активісти "Стоп корупції" зупинили роботу точки видобутку піску у селищі Трипілля Обухівського району Київської області, яка, за інформацією правозахисників проекту, функціонувала незаконно. Представники проекту звернулись із відповідною заявою про злочин до поліції.

"На місці працював перевалочний кран, який розвантажував пришвартовану до берега баржу. Іншої техніки на території не було", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Коментарі