Активісти "Стоп корупції" застали на робочому місці скандального голову Володарської РДА Сергія Табалюка. Чиновник, доцільність перебування на посаді якого піддали сумнівам члени робочої групи з КОДА, спочатку перебував у відпустці, а по закінченню її терміну не з'являвся на роботу.

Подробиці з місця подій повідомили активісти "Стоп корупції".

"Після понад місяця марних візитів до Володарки, нам нарешті вдалось зустрітись із головою Володарської РДА Сергієм Табалюком. Ми дізнались, що Табалюк у Володарці та перебуває у готелі, де проживає. Активістам вдалось перестріти посадовця біля його авта, він намагався відрядити нас писати запит і обіцяв прийняти наступного дня. Ми вирішили скористатись можливістю та почали розпитувати, чому Табалюк без відома і погодження від КОДА пішов у відпустку ще й одночасно зі своїм заступником. Це безпрецедентна ситуація.

Табалюк зазначив, що це його особисте право і вибір, коли йти у відпустку. Окрім того, ми поцікавились, як Табалюку вдається суміщати держслужбу та позицію співвласника садового товариства. За його версією, він не співголова, а член товариства, тобто звичайний дачник і нібито усі члени садового товариства є його співвласниками.

Пізніше уже в РДА Табалюк зібрав всіх працівників райдержадміністрації, щоб почувати себе впевненіше, він зовсім не джентльмен – весь час перебивав нас, не давав можливості нормально ставити запитання. Сказав, що не порушував ані трудове, ані інше законодавство – у нього все відповідно до норм чинного законодавства й корупції в районі немає.

Окрім того, ми розпитали посадовця, чому він не дає можливості інвесторам вкладати кошти у розвиток району. Ідеться про 10 мільйонів євро, які фонд ЄБРР хотів пустити на розвиток підприємств. Табалюк зазначив, що у документах нібито були якісь помилки. Загалом, Табалюк поводився як пан, для якого не писані закони, а вказівки влади області – не указ", – поділились враженнями активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, робоча група, яка за дорученням керівництва Київської обласної державної адміністрації, проводила перевірку роботи голови Володарської районної державної адміністрації Табалюка, визнала неефективними результати роботи посадовця та підняла питання про доцільність його перебування на посаді. Про результати перевірки уже в зверненні повідомили голову Адміністрації Президента Ігоря Райніна. Про це стало відомо журналістам "СтопКору".

"Члени робочої групи оцінили дотримання вимог земельного законодавства, забезпечення ефективної координації та контролю територіальних органів центральних органів виконавчої влади у Володарському районі. Результати перевірки – незадовільні. Робоча група поставила під питання доцільність перебування Табалюка на посаді", – розповіли журналісти "СтопКору".

Нагадаємо, раніше активісти "Стоп корупції" провели акцію протесту під Володарською РДА, що на Київщині. Представники проекту виступили проти корупційних схем голови району Табалюка. Ініціативу "Стоп корупції" підтримали активісти "Об'єднання Богдана Хмельницького", "Актуальної правди" та "Народного правосуддя".

"Викликали поліцію, зафіксували відсутність керівника РДА на робочому місці, написали у зв'язку з цим заяву, надали пояснення. Табалюк із заступником мали вийти з відпустки ще два дні тому, але ні голови району, ні його правої руки досі немає на робочому місці. Ми залишили на пам'ять про наш візит купу плакатів на дверях голови РДА", – розповіли про хід акції активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, у Володарці на Київщині голова РДА Сергій Табалюк разом із заступником пішов у відпустку одразу після того, як претензії до його роботи висловили під час засідання депутати Київської облради. Про це на місці під час попереднього візиту дізнались активісти "Стоп корупції".

"З'ясували, що голова районної адміністрації, до роботи якого є претензії та нарікання, пішов у відпустку одразу після сесії облради, де йому висловили недовіру. Із собою Табалюк захопив і свого заступника. Лишили на весь район за старшого лише керівника апарату! Діяльність голови в районі називають неефективною, нарікають, що він не дбає про розвиток краю та саботує запуск інвестиційних проектів. Нам повідомили, що до Табалюка звертався інвестор, який хотів зробити капіталовкладення у модернізацію обладнання місцевого цукрового заводу. Очільник району відмовився, оскільки йому нібито не запропонували "відкат".

Голова 1-ї школи Володарки, за сумісництвом – голова громадської ради при РДА, також незадоволений роботою голови райдержадміністрації Табалюка.

Заступник голови Володарської райради також говорить про негативну роботу голови райдержадміністрації. І що це вперше в історії району, коли одночасно у відпустку іде голова адміністрації та його заступник", – переповідають активісти "Стоп корупції".

 

Коментарі