“СтопКор” замість голови РДА у Володарці на Київщині провів прийом громадян

Активісти "Стоп корупції" поспілкувались із жителями Володарки Київської області, які прийшли на прийом до голови РДА Сергія Табалюка. Чиновника у робочий день на місці не було. У його апараті не змогли пояснити, де перебуває голова району. Подробиці поїздки у Володарку повідомили активісти проекту. 

"У прийомний день голови РДА Табалюка на місці не було. Ми разом із громадянами марно прочекали його до обіду. Тим часом поспілкувались із відвідувачами. Підлеглі Табалюка викликали на нас поліцію, назвали нас невідомими особами, які незаконно зайняли робочий кабінет чиновника. При цьому ми представлялись і до того ж уже не вперше навідуємось до Володарки. І вкотре не застаємо на робочому місці прогульника-голову району", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Додамо, що представники проекту звернулись із заявою до поліції через зникнення голови Володарської РДА Табалюка. Чиновника у робочий день не має на робочому місці, він не з'являється в РДА у прийомні дні та пропускає робочі дні. Подробиці повідомили активісти "Стоп корупції".

"Ми серйозно занепокоєні хронічною відсутністю голови району Табалюка на робочому місці. Спочатку від по декілька місяців перебуває у відпустці, яку ні з ким офіційно не погоджував, потім не з'являється на робочому місці, ігнорує свої посадові обов'язки, пропускає прийом громадян. Після того, як ми не застали Табалюка на роботі, ми навідались за адресою його проживання – у місцевий готель. Проте як з'ясувалось, звідти він з’їхав. Ми хвилюємося через таємниче зникнення чиновника", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, робоча група, яка за дорученням керівництва Київської обласної державної адміністрації проводила перевірку роботи голови Володарської районної державної адміністрації Табалюка, визнала неефективними результати роботи посадовця та підняла питання про доцільність його перебування на посаді. Про результати перевірки в зверненні повідомили голову Адміністрації Президента Ігоря Райніна.

Про це стало відомо журналістам "СтопКору".

"Члени робочої групи оцінили дотримання вимог земельного законодавства, забезпечення ефективної координації та контролю територіальних органів центральних органів виконавчої влади у Володарському районі. Результати перевірки – незадовільні. Робоча група поставила під питання доцільність перебування Табалюка на посаді", – розповіли журналісти "СтопКору".

Додамо, активісти "Стоп корупції" неодноразово проводили акції протесту під Володарською РДА, що на Київщині. Представники проекту виступали проти корупційних схем голови району Табалюка. Ініціативу "Стоп корупції" підтримали активісти  "Об'єднання Богдана Хмельницького", "Актуальної правди" та "Народного правосуддя".

Зазначимо, у Володарці на Київщині голова РДА Сергій Табалюк разом із заступником пішов у відпустку одразу після того, як претензії до його роботи висловили під час засідання депутати Київської облради. Про це на місці під час попереднього візиту дізнались активісти "Стоп корупції".

"З'ясували, що голова районної адміністрації, до роботи якого є претензії та нарікання, пішов у відпустку одразу після сесії облради, де йому висловили недовіру. Із собою Табалюк захопив і свого заступника. Лишили на весь район за старшого лише керівника апарату! Діяльність голови в районі називають неефективною, нарікають, що він не дбає про розвиток краю та саботує запуск інвестиційних проектів. Нам повідомили, що до Табалюка звертався інвестор, який хотів зробити капіталовкладення у модернізацію обладнання місцевого цукрового заводу. Очільник району відмовився, оскільки йому нібито не запропонували "відкат".

Голова 1-ї школи Володарки, а за сумісництвом – голова громадської ради при РДА, також незадоволений роботою голови райдержадміністрації Табалюка.

Заступник голови Володарської райради також говорить про негативну роботу голови райдержадміністрації. І що це вперше в історії району, коли одночасно у відпустку іде голова адміністрації та його заступник", – переповідають активісти "Стоп корупції".

 

Інші новини

Коментарі