“СтопКор” закликає усіх небайдужих громадян підтримати електронну петицію жителів Печерська проти будівництва по вулиці Мічуріна, 44

Активісти "Стоп корупції" підтримали електронну петицію жителів Печерського району Києва проти незаконного будівництва по вулиці Мічуріна, 44. Представники проекту закликають усіх небайдужих громадян підтримати ініціативу та підписатись під текстом петиції на сайті Київської міської ради. Далі активісти проекту наводять вимоги жителів Печерська.

"Ми, мешканці Печерського району та всі члени громади міста Києва, небайдужі до його долі, вимагаємо від Київської міської державної адміністрації негайно вжити заходів щодо забезпечення дотриманням дії мораторію, встановленого Постановою Верховної Ради України від 13.01.2009 року №850-VI "Про невідкладні заходи зі збереження територіальної цілісності Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України", дотримання норм встановлених частиною 2 статті 5 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо виконання вимоги затвердженої містобудівної документації на місцевому рівні.

Зокрема, це стосується незаконного будівництва на земельній ділянці, що розташована за адресою: вул. Мічуріна, земельна ділянка 44 (кадастровий номер земельної ділянки 8000000000:82:102:0029), що в Печерському районі міста Києва, яка відома громадськості під назвою "Звіринецька гора".
Конфлікт із забудовником триває вже майже три роки. На протести місцевих жителів, на протести активістів з охорони навколишнього природного середовища, на заборону влади щодо припинення забудови даної земельної ділянки не за цільовим призначенням – забудовник не реагує.
Мешканцям Печерського району та членам громади міста Києва стало відомо, що будівництво здійснюється без дозвільної документації на забудову та із порушеннями", – ідеться у тексті.

На сайті столичної міської ради члени ініціативної групи наводять повний перелік порушень з боку забудовника та звертаються до київської влади з вимогами. Люди просять перевірити законність будівництва багатоповерхового будинку на земельній ділянці № 44, по вул. Мічуріна у Печерському районі міста Києва, вжити заходів щодо припинення незаконного будівництва та провести демонтаж незаконно зведеної будівлі.

Підписати петицію ви можете тут.

Не залишайтесь осторонь – зупиніть незаконне будівництво у столиці!

Коментарі