“СтопКор” закликав скандального нардепа звільнити приміщення в історико-архітектурній пам’ятці “Київська фортеця”

Активісти "Стоп корупції" провели акцію протесту під приміщенням у будівлі Київської фортеці, яке народний депутат Віталій Хомутиннік використовує під офіс. Представники проекту наполягають на звільненні квадратних метрів на території історико-архітектурної пам'ятки.

"Київська фортеця знаходиться на території Головного військового клінічного госпіталю міста Києва. Розміщення офісу в історичній будівлі – це нахабство, яке може дозволити собі колишній поплічник режиму Януковича. Ми не розуміємо, як нардеп зміг отримати приміщення під офіс в історико-архітектурній пам'ятці," – розповіли активісти "Стоп корупції".

Додамо, що раніше журналісти "СтопКору" у рубриці "За парканом" показали елітне житло нардепа Віталія Хомутинніка у Козині на Київщині. Про це йшлося у випуску проекту.

Лідер парламентської групи "Відродження" та найбагатший народний депутат скликань 2014-2015 років володіє житлом вартістю понад 2 мільйони доларів на захисній дамбі Дніпра у селі Козин на Київщині, ідеться у матеріалі. Родина політика володіє двома земельними ділянками з виходом до води, на них – житлові будинки площею по 300 квадратних метрів, елінг та пірс.

"СтопКор" з'ясував, що ділянки належать ТОВ "БАШТА-2", акціонером якого був Віталій Хомутиннік. Однак з 38 соток право власності є лише на 12 соток, а 2/3 території – самозахоплення. Суд визнав протизаконною передачу ділянок у приватну власність, 22.02.16 наклав на них арешт та заборонив користуватися ними.

 

Коментарі