“СтопКор” закликав киян не мовчати про злочини правоохоронців та чиновників

Активісти «Стоп корупції» провели громадську приймальню під стінами Київської міської прокуратури № 2 та Дарницькою РДА.

У ході спілкування з відвідувачами й працівниками відомств представники проекту закликали повідомляти про перевищення службових повноважень та факти тиску на бізнес у районі. Про усі порушення активісти просять інформувати за телефоном гарячої лінії проекту або розповідати особисто стопкорівцям під час роботи приймалень у Києві.

Нагадаємо, у новому випуску програми «СтопКор» показав, як після допиту у справі про нібито незаконну перереєстрацію підприємств реєстратор-свідок потрапила в психоневрологічний диспансер. Там молода дівчина лікується від депресії та медикаментозно бореться з панічними атаками – все це наслідки допиту по справі, де Валентина проходить як свідок у столичній прокуратурі.

За словами постраждалої, слідчий Сергій Ходаківський на допиті не з’ясовував реальні обставини події, а намагався отримати від дівчини ті свідчення, які йому були потрібні для швидкого розслідування цієї справи.

Коментарі