“”СтопКор” закликав чиновників Мін’юсту захистити Єдиний державний реєстр від реєстратора-рейдера Олексія Шейк-Сейкіна

Активісти "Стоп корупції" вимагають чиновників департаменту з питань державної реєстрації Міністерства юстиції захисти Єдиний державний реєстр від злочинних дій рейдерів та аферистів, які за допомогою державних реєстраторів захоплюють бізнес.

Представники проекту закликали профільного заступника міністра Сукманову пришвидшити розгляд звернення у справі про захоплення агропідприємства "Троянівське" на Житомирщині. Подробиці виклали у листівці, яку поширювали між працівниками та відвідувачами відомства.

"2.10.17 активісти "Стоп корупції" звернулись до Міністерства юстиції з вимогою стати на заваді рейдерству через доступ до ЄДР та позбавити реєстратора-афериста Шейк-Сейкіна доступу до реєстру.

Реєстратор Олексій Шейк-Сейкін – співробітник Київської філії КП "Результат" Мирнопільської сільської ради  на власний розсуд чи злочинне "замовлення", користуючись ключем доступу до ЄДР, по суті здійснює рейдерство, вночі міняючи прізвища власників та керівників підприємств.

Звернення зареєстроване за № 29613-0-33-17, направлене на розгляд до заступника міністра Сукманової, яка й призначена відповідальною особою. Утім Міністерство юстиції зволікає з розглядом цього важливого для безпеки всієї державної системи ЄДР звернення. Майже за 2 тижні активістам обіцяли лише попередні результати розгляду! Це – замилювання очей!

Питання безпеки країни потребує негайного розгляду!

26.10.17 Шейк-Сейкін вніс зміни до ЄДР щодо власників та керівників ПСП "Троянівське". В результаті за ніч земельні паї сільгосппідприємства раптом опинились у власності мешканця Донецької області.

ПАТ СГП "Шубівське" з легкої руки Шейк-Сейкіна несподівано "позбувається" усіх акціонерів. Всі права власності отримує новий "засновник"!

Це тільки 2 приклади. А скільки ще фактів рейдерства вже зробив або може зробити реєстратор-перевертень за допомогою ключа доступу до ЄДР??

Чому Мін’юст залишається бездіяльним?

Невже міністерство "кришує" рейдерство?", – йдеться у листівці.

"Вимагаємо терміново позбавити державного реєстратора Шейк-Сейкіна ключа доступу до ЄДР! Скасувати незаконні дії реєстратора, провести перевірку інших внесених ним змін до ЄДР, провести слідство та притягнути до відповідальності державного реєстратора Шейк-Сейкіна", – зазначили активісти "Стоп корупції".

 

Інші новини

Коментарі