“СтопКор” захистив у суді родину загиблого члена організації

Позивачі у справі за позовом ТОВ "Укрпапір" до дружини загиблого унаслідок ДТП члена організації Олександра Кисельова передали в канцелярію Білоцерківського міськрайонного суду заяву про небажання більше з'являтись до зали судового засідання та упередженість судді, що розглядає справу.

Такі дії ще раз підтверджують першочергову непорядність намірів позивача та визнання власних дій негідними. Про це за результати судового процесу повідомили юристи "Стоп корупції".

"Член нашої організації Олександр Кісельов трагічно загинув в ДТП!

Після втрати годувальника та коханого чоловіка до його цивільної дружини постукало інше лихо, а саме надійшла позовна заява від

ТОВ "Укрпапір" про відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки.

Від згорьованої жінки та дітей вимагали 257 477,77 грн.

Так, позовні вимоги аргументовані тим, що власником авто є дружина Оксана Трофіменко – отже, вона має відшкодовувати завдану шкоду внаслідок ДТП. Але позивачі закрили очі на те, що згідно з нормами ЦК України ст. 1166 – майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала. Оскільки  кермувала авто не пані Оксана, отже, й позовні вимоги до неї є недоречні з юридичної точки зору та цинічні з людської.

Справа була призначена до розгляду Білоцерківським міськрайонним судом.

Сьогодні маємо беззаперечну перемогу!

Адже позивачі у справі за позовом ТОВ "Укрпапір" до Трофіменко О.Д. фактично втекли з правового поля, віддавши в канцелярію

Білоцерківського міськрайонного суду заяву про небажання більше з'являтись до зали судового засідання та упередженість судді, що розглядає справу. Такі дії ще раз підтверджують першочергову непорядність намірів позивача та визнання власних дій негідними.

Цей результат ми отримали завдяки злагодженій та відданій роботі команди  "Стоп Корупції", яка з першого дня працювала над захистом родини загиблого друга та прав й інтересів його родини", – розповіли юристи "Стоп корупції".

Коментарі