“СтопКор” зафіксував вивезення піску з незаконної точки у Погребах на Київщині

У ході громадського моніторингу діяльності точок незаконного видобутку піску активісти "Стоп корупції" зафіксували роботу на об'єкті у Погребах на Київщині. З території вантажівками вивозять пісок. Подробиці з місця подій повідомляють активісти проекту. 

"Приїхали на точку у Погребах. На місці стоїть екскаватор та перебуває близько 9 людей. Серед них молодики спортивної статури. Нас відразу упізнали. Зараз стоїмо на виїзді з точки чекаємо авто під завантаження. Одразу після цього ми звернемось до поліції, щоб правоохоронці на місці зафіксували факт злочину", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Додамо, що наприкінці грудня 2017 року активісти "Стоп корупції" проводили акцію протесту проти вивезення незаконного намитого піску на нелегальній точці у селищі Погреби Броварського району Київської області. Представники проекту контролювали рух вантажівок від різних будівельних компаній, які приїздили на об'єкт за продукцією, та попереджали водіїв про те, що точка проводить незаконну діяльність з видобутку.

Додамо, представники компанії, яка займається нелегальним бізнесом, не пропускали експерта для проведення замірів незаконно намитого піску, який браконьєри зберігали на точці у селищі Погреби на Київщині. За словами активістів "Стоп корупції", зловмисники намагались вивезти надра з території. На місці під завантаження тоді стояли п'ять вантажівок. Стопкорівці викликали на місце правоохоронців.

Додамо, активісти "Стоп корупції" уже звертались до Броварської місцевої прокуратури Київської області за фактом незаконного вивезення піску на незаконній точці видобутку у селищі Погреби.

Коментарі