“СтопКор” зафіксував на залізничній станції на Буковині російські товарняки

Представники чернівецького осередку "Стоп корупції" зафіксували на залізничній станції вагони відомої російської транснаціональної енергетичної корпорації, діяльність якої наполовину контролює влада країни-агресора РФ.

Фото потягів активісти виклали у Фейсбуці.

"Це вже край, у Чернівцях нами було зафіксовано газпромівські вагони, якщо вже так відверто це роблять, тоді пора вже АТО закінчувати, бо є дуже багато непорозумінь, на Донбасі українців вбивають, а на Західній Україні з агресорами співпрацюють, як це може бути...", – повідомив активісти чернівецького осередку "Стоп корупції" Валерій Аіріні.

Нагадаємо, активісти чернівецького осередку "Стоп корупції" зупинили рух на територію Румунію 27 вагонів з українським лісом. Представники проекту усю ніч чергували на державному кордоні у смт Глибока Старожинецького району Чернівецької області.

"Ми зупинили сполучення із 27 вагонів, з діловим лісом, які вже були замитнені та рухались до Румунії. Вагони виявились з простроченим терміном експлуатації, п'ять з них були взагалі без документів, це вже контрабанда. Районна поліція взагалі не приїхала, але нам вдалося залучити співробітників СБУ, УЗЕ, податкову, УВБ податкової, прокуратуру та прикордонну службу. Окрім того, у процесі ми упіймали двох п'яних працівників служби охорони залізниці", – зазначили представники чернівецького осередку "Стоп корупції".

Цікаво, а деж Буковинські супер патріоти, напево лише можуть торгувати язиком ніж діло робити, теперь мені все ясно чого...

Posted by Valera Airinii on 7. september 2017. a.

 

 

Інші новини

Коментарі