“СтопКор” взявся за справу працівників пансіонату “Сосновий бір” шахти імені Засядька на Донеччині, які два місяці не отримують зарплату

Активісти святогірського осередку "Стоп корупції" стали випадковими свідками того, як обурені працівники пансіонату  "Сосновий бір" шахти ім. Засядька міста Святогірськ навідались до Святогірської міської ради через затримку виплати заробітної плати. Увесь колектив пансіонату два місяці не отримує кревних.

Подробиці справи активісти "Стоп корупції" виклали у Фейсбуці.

"Відвідувачі стверджували, що колектив пансіонату, а це 23 особи, не отримує зарплату останні два місяці й це не перший випадок у цьому році –  навесні була така ж ситуація.

Директор пансіонату пояснив працівникам затримку коштів тим, що начебто Святогірська міська рада несвоєчасно перерахувала  державну субвенцію за проживання тимчасово переміщених осіб, які перебувають  у "Сосновому бору".

Рада зі свого боку звинувачення відкидає та навпаки підозрює директора закладу у нецільовому використанні коштів", – розповіли активісти святогірського осередку "Стоп корупції".

Представники проекту планують навідатись до пансіонату та розібратись у ситуації на місці.

 

Інші новини

Коментарі