Активісти "Стоп корупції" взялися за справу жителя будинку у Деснянському районі Києва, якого правоохоронці виселили з квартири. Подробиці повідомили представники проекту.

"У нашого героя є квартира у Деснянському районі столиці по вулиці Марини Цвєтаєвої, 8. У чоловіка є ордер на квадратні метри. Після смерті дружини у житло вселили працівників правоохоронних органів. Діяли за такою схемою: видали 3 ордери на правоохоронця та ще двох невідомих осіб. Сам працівник поліції там не мешкає, однак заселяє туди сумнівних квартирантів, які зловживають алкоголем, вживають наркотичні речовини.

Спочатку подали громадянський позов у районний суд, виграли першу інстанцію, але програли апеляцію та касацію. Наразі відкрито кримінальне провадження за перевищення службових обов'язків, підробку документів, а саме ордерів. Були із власником квартири у Печерському суді, подали клопотання про відкриття ЄРДР на прокурора Печерського району і завдяки спільним зусиллям провадження внесли до реєстру", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Активісти проекту взяли справу під особистий контроль та планують слідкувати за процесом розслідування.

 

Коментарі