“СтопКор” взяв участь в Антирейдерському штабі на Житомирщині

Активісти та журналісти "Стоп корупції" відвідали засідання антирейдерського штабу Житомирської області. Штаб розглянув звернення аграріїв через рейдерські атаки на техніку та врожай ПСП "Троянівське", а також через настирливі спроби прокуратури арештувати врожай.

Керівництво ПСП "Троянівське" не вперше звертається до Антирейдерського штабу. Раніше Штаб ухвалив рішення провести перевірку законності дій прокуратури та слідчого.

До Антирейдерського штабу входять голова облдержадміністрації, очільники Департаменту захисту економіки, правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування. Задача такого формату зустрічей – швидке реагування на випадки недобросовісної конкуренції та запобігання рейдерству в регіоні.

"На засіданні штабу 17 листопада протокольно прийняли рішення звернутись до прокуратури з проханням не перешкоджати господарській діяльності підприємства через спроби накласти арешт на врожай", – повідомляє правозахисник Влад Соловйов.

Нагадаємо, прокуратура та слідчий чотири рази намагались через суд арештувати врожай агрокомпанії. Пайовики Житомирщини обурені  втручанням прокуратури в господарську діяльність підприємства та намагання блокувати роботу ПСП "Троянівське" по збору врожаю. Адже люди розуміють – якщо арештувати врожай – підприємство не зможе вчасно розрахуватись за паї.

 

Коментарі