“СтопКор” взяв участь у семінарі “Захист екосистеми від механічного впливу людини”

Активісти "Стоп корупції взяли участь у семінарі "Захист екосистеми від механічного впливу людини". Організатором заходу виступила Асоціація риболовів України на чолі з Олександром Чистяковим. Зустріч відбулась поруч із київським Гідропарком.

"У рамках семінару ми дізнались, якого нищівного удару по екосистемі завдає невміле користування земснарядами. Особливо, коли вони потрапляють у руки піщаних браконьєрів", – зазначили активісти проекту.

Нецільове використання земснарядів призводить до розриву річки на частини, зміни річища Дніпра, ландшафту та конфігурації берега. На дні водойми виникають величезні вирви, які провокують зсуви ґрунту, що може призвести до катастрофічних наслідків.

Про такі результати діяльності піщаних браконьєрів та нецільового використання земснарядів у ході семінару розповів голова Асоціації риболовів України Олександр Чистяков.

"Незаконний видобуток піску вносить свій невідворотний вклад у фактичне вбивство ріки. За своєю суттю земснаряд – корисний винахід людства, покликаний давати друге життя замуленим озерам та витокам річок, що обміліли. Та щойно техніка потрапляє в руки зловмисників, це призводить до незворотних процесів та катастрофічних наслідків для екології", – зазначив Олександр Чистяков.

Зазначимо, що Асоціація риболовів України підтримує боротьбу активістів "Стоп корупції" з незаконним видобутком піску та бере участь у громадському моніторингу нелегальними точками видобутку у Києві та Київській області.

Інші новини

Коментарі