“СтопКор” взяв участь у рейді влади і прокуратури області скандальними недобудовами Київщини

Очільник Київської ОДА Олександр Горган та головний прокурор області Дмитро Чібісов провели антикорупційний рейд недобудованими інфраструктурними об'єктами Київської області. Про результати перевірки першими дізнались журналісти "СтопКору", які взяли участь у моніторингу.

Подробиці повідомила журналістка проекту Анастасія Глуцька.

"Голова КОДА та головний прокурор області провели антикорупційний рейд скандальними недобудовами у регіоні. Першим об'єктом став дитячий садок у селі Дружне під Бородянкою. У 2016 році на будівництво дошкільного навчального закладу виділили 8,5 мільйонів доларів. Кошти у повному об'ємі отримало ТОВ "Сервіс груп", за документами, дитсадочок запустили в експлуатацію, однак на ділі він не добудований. Роботи довгий час не велись, за словами будівельників, яких ми застали на об'єкті, їх привезли сюди днями.

Окрім того, за словами фахівців, будівельні роботи, які вже провели, виконані з порушенням норм ДБН. Фасад робили в непридатний для цього температурний режим, балконні двері просідають", - зазначила журналістка.

Очільник КОДА Горган зазначив, що рейд - лише старт перевірок у Київській області. У планах проводити такі моніторинги регульно. На перевірки буть запрошувати представнків ЗМІ, а по закінченню журналістам нададуть усі матеріали справ по провадженнях, які відкриють за результатами рейдів.

Коментарі