“СтопКор” вручив громадську підозру послідовниці пастора Аделаджі

Активісти «Стоп корупції» підготували громадську підозру послідовниці засновника «Посольства Божого» Сандея Аделаджі Людмилі Король. Поки пастора обвинувачують у розпусті та гаремі з парафіянок, Король захищає інтереси противників будівництва ЖК «Варшавський» у Пущі-Водиці. У новобудові обіцяють житло для працівників місцевого агрокомбінату. Жінка виступає проти будівництва і разом зі своїми однодумцями блокує роботи. Про це повідомляють активісти «Стоп корупції».

«Людмила Король захищає інтереси мітингувальників, які блокують роботу будівництва ЖК «Варшавський» та вимагають розпаювання й приватизації землі. Ще кілька років тому на цій землі були сади й теплиці агрокомбінату Пуща-Водиця. Однак оскільки попит на житло у Києві стрімко зростає – підприємство віддало частину володінь в оренду під відсотки за умови, що певну кількість квартир отримають безпосередньо співробітники. Варто зауважити, що в минулому Людмила Король займалась доволі сумнівною діяльністю. Вона представляла інтереси скандального проповідника Сандея Аделаджі, представника одного з відгалужень протестантського віросповідання. Пастора звинувачують в розпусті та гаремі з парафіянок.

А окрім цього, пані Людмила повчала послідовників релігійної організації «Реформація» і пропагувала лікування СНІДу за допомогою молитви та посту – без жодних ліків», – розповіла журналістка «СтопКору» Марія Гураль.

Як Король принесли підозру від громадських активістів – дивіться на відео.

Коментарі