Міський голова Броварів не погоджував стенд карти України без анексованого півострова Крим та Донбасу до дня святкування Незалежності України у місті. У цьому Ігор Сапожко переконував знімальну групу "СтопКору". Всю провину за обрізану карту та факт посягання на територіальну цілісність і недоторканість країни мер скинув на свою підлеглу.

Нагадаємо, 23 серпня 2017 року у місті Бровари на сцені, яка була збудована для святкування Дня Незалежності України, було розміщено зображення, на якому були відсутні 3 територіальні складові одиниці суверенної території України, а саме Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим.

Броварською місцевою прокуратурою здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність та недоторканність України) Кримінального кодексу України, та відповідно до вимог ст. 216 Кримінального процесуального кодексу України територіальна підслідність визначена за Головним управлінням Служби безпеки України у м. Києві та Київській області.

Подробиці у сюжеті "СтопКору".

 

 

Коментарі