Активісти "Стоп корупції" влаштували базар під Дніпровським судом Києва. На продаж виставили судові рішення. У такий оригінальний спосіб представники проекту виступили проти незаконних дій судді районного суду Нелі Ластовки, на яку до Вищої ради правосуддя надійшла низка скарг.

Служительку Феміди підозрюють у недбалості та зловживанні посадою. Подробиці повідомили організатори акції.

"Суддя Неля Ластовка влаштувала з суду базар – продає ухвали, дає вказівки іншим суддям – які рішення приймати. У грудні за 1 день ухвалила 22 рішення!!! Фактично виносить вердикти оптом", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Активісти, переодягнені у суддів, пропонували перехожим придбати судові рішення. За "прийнятими" цінами торгували вердиктами на арешт майна та рішеннями про затягування справ.

"На даний час Неля Ластовка знаходиться у відпустці. А саме з 01.06.2017 р. по 06.06.2017 р. На робочому місці буде 07.06.2017 р. Також у зв'язку з тим,  що з 28.03.2017 на підставі рішення третьої дисциплінарної палати Вищої Ради Правосуддя суддя Ластовка тимчасово відсторонена від здійснення правосуддя, справи на неї не розподіляються!", –  про це активістам розповіла прес-секретар Дарницького суду столиці.

 

Коментарі