“СтопКор” візьметься за нелегальні автомийки у Києві, які отруюють питну воду містян

Нелегальні автомийки забруднюють водойми у Києві фосфатами. Елемент потрапляє з хімією, яку застосовують мийники, у питну воду. Про це у ході семінару, у якому взяли участь активісти "Стоп корупції", повідомив голова Асоціації риболовів України Олександр Чистяков.

Деталі зустрічі з відомим експертом у соцмережі повідомив заступник голови правління ГО "Стоп корупції" Богдан Хмельницький.

"Виїзний семінар на природі – це робота чи відпочинок? Наша команда під вечір зібралась на березі Дніпра. Багато цікавого і корисного дізнались! В рамках семінару просто неба з відомим фахівцем з екології та водних ресурсів і головою Асоціації рибалок України Олександром Чистяковим довідалися, що кияни п’ють воду з фосфатами!

Очисні споруди старого зразка, які в нас функціонують дотепер, не розпізнають фосфати, які потрапляють до питної води разом з іншою хімією, наприклад, з автомийок! Олександр підняв кричущу проблему великих міст, про яку мало хто замислюється: автомийки! Виявляється, їхні стоки отруюють водойми столиці та потрапляють до наших квартир! Є ідея розпочати наступ на нелегальні автомийки столиці.

Ми другий рік воюємо з нелегальними видобувачами піску, які знищують столичні водойми. Як це відбувається? Якими інструментами знищують річки? Що таке земснаряд і як він працює? Про все це поговорили під час виїзного семінару. А після пізнавального діалогу – неформальне спілкування: пікнік на піску", – розповів про деталі зустрічі стопкорівець Богдан Хмельницький.

 

Інші новини

Коментарі