“СтопКор” вимагає відкрити громадянам доступ до прокуратури Тернопільщини

Активісти "Стоп корупції" вимагають демонтувати турнікети на вході до прокуратури Тернопільської області. Свої вимоги представники проекту виклали у заяві на ім'я начальника ГУНП у Тернопільській області.

"Під час візиту до правоохоронного відомства з приводу зволікання розслідування справи щодо діяльності фінансової піраміди "Хелікс" ми не змогли вільно пройти у будівлю обласної прокуратури. На вході попри вимоги чинного законодавства встановили перепону – металевий турнікет та поставили невідому особу, яка вирішує, кого пропускати, кого ні. Охоронець відмовився називатись, а керівник господарського відділу прокуратури взагалі втік.

На наше переконання, пропускний режим та турнікети у держустанові обмежують права громадян та журналістів. Ми вимагаємо від керівництва Головного управління Нацполіції Тернопільської області з'ясувати, на якій підставі українцям закривають вільний доступ до прокуратури, та демонтувати штучні перепони", – зазначив правозахисник "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

Інші новини

Коментарі