“СтопКор” вимагав від мера Києва звільнення керівника КП “Київавтодор” Густєлєва

Активісти «Стоп корупції» провели акцію протесту під стінами столичної мерії з вимогою до Київського міського голови Віталія Кличка звільнити з посади директора КП «Київавтодор» Олександра Густєлєва. На думку організаторів заходу, керівник дорожнього відомства демонструє бездіяльність та повинен бути відповідальним за аварійний стан низки мостів у столиці.

У рамках заходу представники проекту поставили своєрідний ультиматум владі – або звільнення Густєлєва, або громадські активісти перекриють рух транспорту на аварійних шляхопроводах.

Додамо, що за даними «СтопКору», Повітрофлотський міст на проспекті Перемоги у Києві перебуває в аварійному стані. Від конструкції відпадає частина елементів. Про це стало відомо активістам «Стоп корупції».

«Представники проекту занепокоєні, що шляхопровід може спіткати доля Шулявського мосту, який обвалився у лютому 2017 року. До інциденту міст кілька років вважався аварійним. Бетонні конструкції моста було пошкоджено внаслідок кількох пожеж, що сталися під ним, на місці ринку секонд-хенд. Міст тримався на тимчасових металевих опорах.

Ми вбачаємо в аварійному стані Повітрофлотського мосту бездіяльність керівництва «Київавтодору». Замість того, щоб займатись професійною діяльність, на нашу думку, дирекція підприємства дбає про власні корупційні інтереси. Так, наприкінці 2017 року у «Київавтодорі» викрили схему з незаконного привласнення бюджетних коштів на 300 мільйонів гривень. Ми протягом двох місяців неодноразово намагалися зустрітись із керівником КП – Олександром Густєлєвим, проте ані на роботі, ані вдома не можемо його застати. Він уникає спілкування з журналістами», – розповіли стопкорівці.

Активісти «Стоп корупції» у рамках акції протесту проти корупційних схем у «Київавтодорі» привезли під стіни відомства манекен, який символізував голову підприємства Олександра Густєлєва. Під час заходу манекену розбили голову.

Нагадаємо, раніше стопкорівці привозили під «Київавтодор» пам’ятник зі світлинами посадовців, які можуть бути причетними до розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах. Представники проекту намагались отримати роз’яснення щодо корупції у КП від очільника Густєлєва, утім вкотре не застали його на робочому місці. Подробиці автори акції виклали у сюжеті.

«Наприкінці минулого року співробітники Національної поліції, Генпрокуратури та КМДА провели обшуки в «Київавтодорі» у справі щодо розтрати коштів в особливо великих розмірах.

Тоді затримали п’ятьох співробітників підприємства.

Деталі у сюжеті.

Коментарі